Strona SFporadnik.pl to miejsce zarówno dla początkujących, jak i weteranów gry, jako że znajdziecie na stronie podstawową wiedzę na temat SFgame, ale nie zabrakło tu interesujących ciekawostek czy newsów na temat gry.

O autorze

Strona została stworzona, i jest ciągle rozwijana przez jedną osobę ThreeG - cześć! Moja przygoda z Shakes&Fidget zaczeła się w 2012 roku, i przez te kilka lat (z przerwami) całkiem nieźle bawiłem się (i nadal bawię) w grze. Przy starcie serwera PL35 w gildii powstała inicjatywa stworzenia narzędzia do szybkiego uzupełniania klasera (na zasadzie notatnika), i tak powstał klaser.ct8.pl. Gdy zauważyłem, że strona zyskuje popularność i jest pomocna stwierdziłem, że może warto stworzyć coś więcej niż klaser, i tak stopniowo powstawał SFporadnik.

Podziękowania

SFporadnik przerodził się w całkiem fajny projekt, i w tym miejscu chciałbym podziękować czy wspomnieć osoby, strony czy społeczności które pomogły bądź dały inspirację podczas tworzenia strony. Moją główną inspiracją były strony takie jak sf.kalais.net, sf-info.pl czy 4m7.de. Wiele informacji zaczerpnąłem też z Discorda oraz Forum gry. W zbieraniu informacji pomogli też: Resowy, a także sporo osób wysyłających feedback przez stronę.

Wsparcie

Jeśli w jakiś sposób SFporadnik pomógł Ci w grze lub po prostu podoba Ci się i chcesz wesprzeć jego dalszy rozwój to jak najbardziej jest taka możliwość. Jedną z metod wsparcia jest po prostu rozsyłanie strony gdzie tylko się da. Jeśli jednak chcesz wesprzeć rozwój SFporadnika finansowo, możesz to zrobić tutaj.
Chcesz wesprzeć w inny sposób? Napisz do mnie korzystając z formularza na stronie bądź na Discordzie.