Klaser dokładności to bardzo istotny przedmiot w grze, im bardziej go uzupełnimy tym więcej bonusów dostajemy, przede wszystkim jest to bonus do PD. Uzupełnianie klasera może ułatwić nam Prawdziwy Święty Graal o którym więcej informacji w dalszej części tekstu.

Jak zdobyć klaser?

Klaser możemy znaleźć w Gabinecie Magii pod warunkiem że nasza postać osiągnęła 10 poziom. Kosztuje on 25 gold.

Osiągnięcia

W klaserze znajdziemy też różnorodne osiągnięcia, jest ich w sumie 92, a za ukończenie każdego osiągnięcia dostajemy +5 punktów do wszystkich statystyk co łącznie daje nam +460 punktów po zdobyciu wszystkich dostępnych osiągnięć. Poniżej lista wszystkich osiągnięć wraz z dokładniejszym opisem i/lub podowiedziami.

Nareszcie pełnoletni
Osiągnij poziom 18
Szybsze zdobycie poziomu umożliwi zakup Smokogryfa/Gryfosmoka a także wybór zadań z najkorzystniejszem stosuniem PD do czasu zadania. Można tutaj wspomóc się kalkulatorem zadań.
Obieżyświat
Odwiedź wszystkie lokalizacje w ciągu jednego dnia
Chodzi tutaj o lokalizacje z misji, osiągnięcie jest łatwiejsze do zdobycia na początkowych poziomach, ponieważ każda misja zużywa bardzo mało awanturniczości, dzięki czemu można wykonać więcej zadań jednego dnia co daje większą szansę na odwiedzenie wszystkich lokalizacji.
Lista wszystkich lokalizacji w grze: Ugór orków, Mroczne bory, Góry koronkowe, Moczary Mary, Kraina Eregonii, Czarnolas, Kraina ozkurr, Nigdylandia, Zmurszały las, Pogórze cienistej skały, Dziewiczy kanion, Step strapionych, Pustynia przesłoneczna, Miasto teges, Magmakaron, Puszcza Zarośląska, Trakt trędowatych, Miasto propolis, Gnuśnogród, Wyspa trupiego łba, Maerwyn.
Smoczy Jeździec
Dosiądź Smokogryfa lub Gryfosmoka
Należy zakupić w Stajni najlepszego wierzchowca czyli Smokogryfa lub Gryfosmoka (w zależności od rasy postaci).
Naturysta
Spędź 24 godziny bez żadnego wyposażenia
Zdejmij cały ekwipunek ze swojej postaci na czas 24 godzin.
Ogrywacz
Pokonaj hazardzistę 3 razy z rzędu
Należy wygrać z hazardzistą w grze w trzy kubki 3 razy z rzędu. Jako że jest ona losowa to trzeba liczyć po prostu na szczęście.
Zakręcony
Zakręć kołem 20 razy jednego dnia
Należy zakręcić kołem u dr Abawuwu 20 razy w ciągu dnia, pierwsze zakręcenie danego dnia jest darmowe a każde kolejne kosztuje 1 grzybek lub 10 szczęśliwych monet więc pozostaje uzbierać 19 grzybków lub 190 szczęśliwych monet.
Złotooki
Zgromadź 1000 szczęśliwych monet
Szczęśliwe monety to nagroda za oglądanie reklam w przeklętym telewizorze. Zazwyczaj za każdą reklamę dostajemy 1 monetę, czasem może to być więcej, tak czy inaczej zdobycie tego osiągnięcia może potrwać.
Szczęściarz
Znajdź 100 grzybów podczas zadań
Nagrodą za wykonanie zadania w karczmie może być grzybek, należy pamiętać że każdego dnia pierwsze wykonane zadanie zawsze da nam grzybka. Poza tym większą szansę na zdobycie grzybków z misji da nam jedno z zaklęć Wiedźmy. Większą szansę na grzybki mamy także podczas eventu Szalone Zbiory Grzybów.
Najeźdźca
Najedź 100 twierdz
Należy dokonać ataku na twierdze innych grzaczy 100 razy. Rozbudowane koszary przyśpieszą zaliczenie osiągnięcia gdyż daje to nam większy limit dostępnych żołnierzy.
Niepokonany
Wygraj 10 walk na arenie jednego dnia
Liczą się tu walki tylko wygrane bezpośrednio na arenie, a więc atakowanie np. poprzez salę chwały się tu nie zalicza. Aby zwiększyć szansę na wygraną można wcześniej zdjąć wyposażenie i zawalczyć kilka razy aby spaść w rankingu co da nam łatwiejszych przeciwników przyszłych walkach.
Pieśń kowala
Zgromadź 10 000 kryształów
Kryształy można pozyskać z wielu źródeł takich jak: rozmontowanie przedmiotu, koło fortuny u Dr Abawuwu, gra w kości u Hazardzisty.
Bezkres możliwości
Ulepsz przedmiot 10-krotnie i załóż na swoją postać
Przedmioty ulepszamy u kowala lub poprzez kliknięcie na "+" w prawym górnym rogu przedmiotu. Im wyższy poziom ulepszenia tym więcej surowców potrzebujemy. Dobrym sposobem na szybkie zdobycie tego osiągnięcia jest zachowanie w ekwipunku przedmiotu z początkowych poziomów, gdyż taki przedmiot jest mało warty, przez co ulepszenie będzie tańsze lub całkiem darmowe.
Górnik
Wydobądź 100 rzeczy z kopalni
Prosta sprawa - należy 100 razy wykopać coś z kopalni. Każde wydobycie trwa trochę czasu dlatego jeśli chcemy szybko zdobyć osiągniecie warto zredukować czas wydobycia poprzez zachowanie kopalni na pierwszym poziomie (ulepszenie kopalni zwiększa szansę na lepsze klejnoty lecz zwiększa też czas wydobycia), oraz ulepszenie kwater robotników.
Fantastyczny kolekcjoner
Uzupełnij klaser w 90%
W szybszym uzupełnieniu klasera może pomóc Prawdziwy Święty Graal. Uzupełnienie klasera do 90% jest możliwe do osiągnięcia w okolicach 280 poziomu postaci.
Rocznica
Graj przez 1 rok
Osiągnięcie zostanie zaliczone rok po stworzeniu postaci.
W siedem dni
Graj 7 dni z rzędu
Należy logować się do gry codziennie przez 7 dni.
Zawsze na służbie
Graj 30 dni z rzędu
Należy logować się do gry codziennie przez 30 dni.
Solidność
Bądź aktywny w gildii przez 10 dni
Do aktywności zalicza się udział w atakach, obronach a także wyprawach gildii.
Elitarna gildia
Zdobądź 5000 czci gildii
Gildia zdobywa cześć wygranie bitwy z inną gildią, więc potrzebujemy uzbierać w naszej gildii tą ilość lub dołączyć do gildii która posiada już 5000 czci.
Wielki darczyńca
Wydaj 10 grzybek na cechy gildii
Musimy wykorzystać grzybki do zakupu jednego z ulepszeń gildii, grzybki są potrzebne do ulepszenia dopiero od 6 poziomu budynku.
Bohater
Osiągnij poziom 100
Prosta kwestia, 100 poziom można osiągnąć dość szybko znając istotne elementy gry.
Elita
Osiągnij poziom 200
Podobnie jak w poprzednim osiągnięciu, lecz 200 poziom to już nieco więcej czasu do poświęcenia.
Wierzchołek góry lodowej
Osiągnij poziom 300
Wbicie 300 poziomu to już niezły wyczyn, potrzebujemy tu po prostu czasu (grzybki też się przydadzą).
Superbohater
Osiągnij poziom 400
Ten poziom mogą osiągnąć weterani i miłośnicy Shakes & Fidget, są to miesiące jeśli nie lata gry.
Super-duper-bohater
Osiągnij poziom 500
500 poziom. To już coś mega epickiego, ultra rzadkie osiągnięcie, potrzebna jest tu ogromna ilość czasu aby dobić tak wysoki poziom.
Jubiler
Wyposaż wszystkie przedmioty na postaci w klejnoty
Oczywiście najpierw musimy zdobyć cały set przedmiotów z miejscem na klejnot (lub dodać miejsce u kowala), jeśli je mamy to wystarczy umieścić w nich klejnoty wykopane z kopalni.
Czarne złoto
Wyposaż się w 9 przedmiotów z czarnymi klejnotami
Osiągnięcie podobne do poprzedniego lecz w tym wypadku wszystkie klejnoty muszą być czarne, a więc nasza gildia musi umożliwić wykopanie takich klejnotów.
Trendsetter
Załóż na postać 6 przedmiotów dla swojej profesji
Opis osiągnięcia jest dość mylący i nieprecyzyjny. Chodzi tutaj o założenie 6 przedmiotów na postać z tego samego "setu". Każdy set ma swoją pozycję w klaserze i względem tej pozycji zbudowane są sety. Przykładowy set dla zwiadowcy: Proca, Łachmany, Łapcie, Mankiety, Kawałek Szamty ze Wstążką, Szary Pas.
Legendarny konserwatysta
Ubierz całą postać w artefakty
Czeka nas wiele walk w lochach aby zebrać artefakty dla całej postaci. Podczas eventów mamy też szansę na znalezienie ich w Zbrojowni czy w Gabinecie Magii. Poza tym możemy je trafić również w Tajemniczej Toalecie.
Legendarny Towarzysz
Wyposaż pomocników w same artefakty
Osiągnięcie podobne do poprzedniego, lecz z racji na to że mamy 3 towarzyszy to potrzebujemy 3 razy więcej artefaktów. Tutaj szczególnie przyda się korzystanie z WC w celu zmiany profesji przedmiotów.
Alter ego
Ukończ magiczne lustro.
Magiczne lustro możemy skompletować poprzez zbieranie odłamków które możemy dostać z misji w karczmie od 50 poziomu postaci. Więcej o magicznym lustrze tutaj.
Zaklęty
Wyposaż się tylko w zaklęte przedmioty
To osiągnięcie polega na wykupieniu zaklęć u wiedźmy dla każdego elementu ekwipunku naszej postaci.
Grzybiarz
Kup grzyby od handlarza grzybów
Trzeba tu wydać realną gotówkę, ewentualnie zdobyć PSC np z tej strony.
Pilna potrzeba
Znajdź klucz do toalety w karczmie
Klucz ten może wypaść z misji, pod warunkiem, że nasza postać ma 100 poziom lub wyższy.
Wyprawa do strefy mroku
Zwycięż pierwszego przeciwnika w Mroku
Należy pokonać pierwszego przeciwnika w pierwszym lochu Strefy Mroku. Klucz do strefy mroku można wykopać w kopalni klejnotów pod warunkiem, że mamy przynajmniej 125 poziom oraz odblokowaną wieżę.
Miłośnik pupilii
Znajdź gniazdo pupili
Gniazdo pupili można otrzymać jako nagrodę z zadania w karczmie pod warunkiem, że nasza postać ma 75 poziom, lub wyższy.
Wypas pupili
Nakarm pupile 15 razy w ciągu jednego dnia
Zakładając że w danej chwili "maksujemy" jednego pupila w danym środowisku, to będziemy potrzebować po 3 owoce z każdego z 5 środowisk.
Treser
Ulepsz pupila do 100 poziomu
Karmimy pupila aż do 100 poziomu, jeden owoc to jeden poziom w górę.
Czcigodne pupile
Zdobądź 5000 czci pupili
Cześć pupili zdobywamy poprzez wygrane walki pupili z innymi graczami.
Kryptozoolog
Znajdź wszystkie pupile
Danego pupila możemy znaleźć dopiero gdy pokonamy go w środowisku (walki pve), zatem tutaj trzeba najpierw pokonać wszystkie pupile ze wszystkich środowisk no i oczywiście je znaleźć, co może potrwać z racji na to że niektóre z nich są dostępne np. jednego dnia danego roku.
Gawędziarz
Ukończ Wieżę
Należy pokonać wszystkie 100 potworów z wieży (powinno to nastąpić w okolicach 320 poziomu postaci).
Boss Easteros
Ukończ Easteros (loch 14)
Ukończenie lochu Easteros jest możliwe w okolicach 380 poziomu.
Mroczny wędrowiec
Ukończ portal do piekieł (w trybie jednego gracza)
Gracz cienia
Ukończ Easteros (Strefa Mroku)
Zaklinacz Tornad
Ukończ Tornado
Tornado posiada aż 1000 przeciwników zatem jego ukończenie może zająć dość sporo czasu.
Muł
W pełni ulepsz plecak i wypełnij go po brzegi
Potrzebujemy rozbudować nasz skarbiec w twierdzy do 15 poziomu - wtedy pojemność plecaka to 20 slotów. Gdy już mamy 20 slotów to należy je po prostu zapełnić przedmiotami.
Król królów
Zdobądź 5000 czci twierdzy
Cześć twierdzy zdobywamy poprzez wygrane najazdy na twierdze innych graczy, zdobycie 5000 czci może trochę potrwać.
Hrabia
Ulepsz wszystkie budynki do poziomu 15
Wszystkie budynki w twierdzy muszą zostać ulepszone przynajmniej do 15 poziomu.
Król
Ulepsz wszystkie budynki do najwyższego poziomu
Zdobądź je wszystkie
Zdobądź 49 poprzednich osiągnięć
Metropolia
Ulepsz wszystkie budynki w Podziemiu na poziom 15
Wielkie miasto
Ulepsz wszystkie budynki w Podziemiu na poziom 10
Mały gród
Ulepsz wszystkie budynki w Podziemiu na poziom 5
Zapas złota
Wydobyto 25 000 000 złoto
Łączna ilość wykopanego złota w kopalni złota musi wynieść przynajmniej 25 000 000.
Pokłosie dusz
Pozyskano 25 000 000 dusze
Łączna ilość pozyskanych dusz w podziemiu (z ekstraktora i pokonanych bohaterów) musi wynieść przynajmniej 25 000 000.
Zgładziciel najlepszego
Wygraj w Podziemiu z top 1 rank. graczy
Należy pokonać w naszym Podziemiu gracza, który jest w top 100 sali chwały (chodzi tu o ranking graczy, nie podziemia).
Uśmiercacz Top 100
Wygraj w Podziemiu z top 100 rank. graczy
Należy pokonać w naszym Podziemiu gracza, który jest w top 100 sali chwały (chodzi tu o ranking graczy, nie podziemia).
Uśmiercacz Top 1000
Wygraj w Podziemiu z top 1000 rank. graczy
Należy pokonać w naszym Podziemiu gracza, który jest w top 1000 sali chwały (chodzi tu o ranking graczy, nie podziemia).
Horror herosów
Zwab do Podziemia 1000 bohaterów
Dziura czasu
25 zadań zebranych w Przygodomacie
Należy uzbierać w Przygodomacie odpowiednią ilość awanturniczości, tak aby po kliknięciu na Wehikuł dostać 25 potworów do pokonania, przy posiadaniu wierzchowca -30% trzeba uzbierać około 200 awanturniczości.
Akademicko
Ukończ Uświęconą tradycją Szkołę Magii (w Strefie Mroku)
Dobro kontra zło
Ukończ Mroczny Hemorridor
Należy ukończyć loch "Hemorridor" w Strefie Mroku.
Ten typ z komentarzy
Pokonaj 10 pięter w Karuzeli z Idolami
Karuzela z Idolami ma na ten moment 20 pięter, zatem musimy zaliczyć połowę z nich.
Odwodnienie
Obetnij łeb hydrze ciosem krytycznym
Mistrz górnictwa głębinowego
Ulepsz kopalnię klejnotów i złota do 50 poziomu
Oczywiście 50 to łączna wartość, zatem należy ulepszyć obie kopalnie do 25 poziomu.
Agent specjalny
Ukończ 100 misji na dziś
Misje pojawiają się codziennie, zatem zdobycie osiągnięcia potrwa minimalnie 100 dni.
Św. Mikołaj
Zdejmij buty i miej je w ekwipunku 6 grudnia o 00:01
Proste osiągnięcie, przed 6 grudnia ściągamy buty i czekamy do godz. 00:01 6 grudnia .
Odkryj koło na nowo
Znajdź ulepszone Koło Fortuny
Koło fortuny może pojawić się jako nagroda w misji, jednak muszą być spełnione następujące kryteria: minimum 95 poziom postaci, odblokowane pupile, odblokowanie Podziemie.
Drugi ekran
Zagraj na różnych urządzeniach
Wystarczy zalogować się do gry na innym urządzeniu np. na telefonie czy tablecie.
Dzień X
Damy Ci znać, gdy nadejdzie czas
Osiągnięcie jest dość tajemnicze jak jego nazwa, niestety na obecną chwilę nie jest znany żaden konkretny sposób bądź kryterium na zdobycie tego osiągnięcia. Możemy zdobyć to osiągnięcie losowo po dowolnej czynności typu ukończenie misji w karczmie.
Runiczny milioner
Zdobądź 1 Milion Run w menedżerze areny
Runy, runy, runy
Zdobądź 1 Trilion Run w menedżerze areny
Kapitalista
Zdobądź 1 Quintilion Run w menedżerze areny
Wypchane kieszenie
Zdobądź 1 Septilion Run w menedżerze areny
Rune-Master
Zdobądź 1 Decilion Run w menedżerze areny
Menedżer areny
Ulepsz wszystkie atrakcje menedżera areny do poziomu 25
Lancelot
Znajdź Święty Graal
Prawdziwy Święty Graal możemy wykopać w kopalni klejnotów pod warunkiem, że mamy przynajmniej 85 poziom postaci oraz mamy przynajmniej 1000 przedmiotów w klaserze. Więcej o Świętym Graalu tutaj.
Otwieracz okienek
Otwórz okienko #20 grudniowego kalendarza dziennego
Odyn
Pokonaj nordyckich bogów
Loki
Pokonaj nordyckich bogów (cień)
Zeus
Wespnij się na Górę Olimp w Strefie Światła
Hades
Wespnij się na Górę Olimp w Strefie Mroku
Piąteczka
Wylosuj 5 identycznych ikon u hazardzisty
Kieszenie bez dna
Odblokuj wszystkie 50 miejsc w ekwipunku
Narodziny legendy
Znajdź swój pierwszy legendarny przedmiot
Żywa legenda
Dodaj do klasera 10 legendarnych przedmiotów
Dodatkowa garderoba
Twój stojak jest zapełniony
Wystarczy "ubrać" nasz stojak w ekwipunek całkowicie czyli zapełnić wszystkie sloty
Stokrotne dzięki
Zwiększ wartość podstawową cechy do 100
Chodzi o ulepszenie dowolnej statystyki 100 razy. Krótko mówiąc przyda się nieco złota ;)
Plan tysiąca punktów
Zwiększ wartość podstawową cechy do 1 000
Tutaj podobnie jak w poprzednim osiągnięciu przyda się złoto, trochę więcej złota :)
Dziesięć kawałków
Zwiększ wartość podstawową cechy do 10 000
Tutaj już będzie potrzebna ogromna ilość złota, osiągnięcie jest bardzo czasochłonne
Awanturnik w tawernie
Ukończ karczmę mrocznych sobowtórów w Strefie Światła
Godzina zamknięcia
Ukończ karczmę mrocznych sobowtórów w Strefie Mroku

Przedmioty

W klaserze możemy też "zbierać" przedmioty wyposażenia takie jak broń, pancerz czy talizmany. Przedmioty pojawiają się w klaserze gdy założymy na naszą postać dany przedmiot bądź pokonamy w walce osobę który taki przedmiot posiada. Im więcej uzbieramy przedmiotów w klaserze tym większy bonus PD.

Bonus do PD zawsze jest liczbą całkowitą, zatem w przypadku gdy stopień uzupełnienia klasera wynosi 87,32% wtedy bonus = 87%, natomiast przy 87,78% będzie to już 88% bonusu.

Przedmioty w klaserze możesz również łatwo uzupełnić poprzez skorzystanie z narzędzia dostępnego poniżej, znajdziesz tam wszystkie przedmioty z klasera oraz nicki osób posiadających te przedmioty (ten ostatni element jest w trakcie implementacji)

Otwórz Klaser

Prawdziwy Święty Graal

Prawdziwy Święty Graal to przedmiot który pomaga w uzupełnianiu przedmiotów w klaserze. Można go wykopać w kopalni klejnotów w twierdzy pod warunkiem, że nasza postać osiągnęła 85 poziom oraz mamy w klaserze przynajmniej 1000 przedmiotów. Jego działanie jest proste - gdy go zdobędziemy, to wszystkie przedmioty których jeszcze nie mamy w klaserze będą drgały (pojawi się na nich animacja zmiany rozmiaru)

Potwory

Plugawy nietoperz
Plugawy nietoperz
Monstrualny nietoperz
Monstrualny nietoperz
Nietoperz pylisty
Nietoperz pylisty
Mięsny golem
Mięsny golem
Nieumarły zombie
Nieumarły zombie
Obrzydliwy ożywieniec
Obrzydliwy ożywieniec
Rogacz ognisty
Rogacz ognisty
Demon mrozu
Demon mrozu
Kobra grzechocząca
Kobra grzechocząca
Kobra cienista
Kobra cienista
Wijożmij
Wijożmij
Kobra plująca
Kobra plująca
Niedźwiedź polarny
Niedźwiedź polarny
Kłopotliwy miś
Kłopotliwy miś
Niedźwiedź brunatny
Niedźwiedź brunatny
Wściekły niedźwiedź brunatny
Wściekły niedźwiedź brunatny
Zielony T-Rex
Zielony T-Rex
Czerwony T-Rex
Czerwony T-Rex
Szary T-Rex
Szary T-Rex
Śnieżny troll
Śnieżny troll
Nocny troll
Nocny troll
Górski troll
Górski troll
Kamienny troll
Kamienny troll
Siny sęp
Siny sęp
Sęp olbrzymi
Sęp olbrzymi
Szczur
Szczur
Szczur albinos
Szczur albinos
Szczur ściekowy
Szczur ściekowy
Rosiczka leśna
Rosiczka leśna
Rosiczka bagienna
Rosiczka bagienna
Ghul nocny
Ghul nocny
Siny ghul
Siny ghul
Ghul bagienny
Ghul bagienny
Raptor kłaposzczęki
Raptor kłaposzczęki
Raptor skaczący
Raptor skaczący
Raptor ryczący
Raptor ryczący
Wielka stopa
Wielka stopa
Yeti
Yeti
Potwornie złowrogi zając
Potwornie złowrogi zając
Potwornie choleryczny zając
Potwornie choleryczny zając
Potwornie morderczy zając
Potwornie morderczy zając
Potwornie różowy zajączek
Potwornie różowy zajączek
Potwornie okrutny zając
Potwornie okrutny zając
Potwornie jadowity zając
Potwornie jadowity zając
Czarnobrody
Czarnobrody
Pirat John Pasat-Monsun
Pirat John Pasat-Monsun
Pirat Krwawonos
Pirat Krwawonos
Podły minotaur
Podły minotaur
Nadęty minotaur
Nadęty minotaur
Byczy kark
Byczy kark
Kamienny olbrzym
Kamienny olbrzym
Wulkaniczny olbrzym
Wulkaniczny olbrzym
Zielony gnoll
Zielony gnoll
Szary gnoll
Szary gnoll
Czerwony gnoll
Czerwony gnoll
Pająk olbrzymi
Pająk olbrzymi
Okrutna tarantula
Okrutna tarantula
Pająk drzewny
Pająk drzewny
Śnieżny lew
Śnieżny lew
Tygrys
Tygrys
Pantera
Pantera
Lew górski
Lew górski
Jaskinowy skorpion
Jaskinowy skorpion
Leśny skorpion
Leśny skorpion
Skorpion cienisty
Skorpion cienisty
Ognisty skorpion
Ognisty skorpion
Sukkub bezwstydny
Sukkub bezwstydny
Bagienna nimfomanka
Bagienna nimfomanka
Piekielna oblubienica
Piekielna oblubienica
Wiedźma
Wiedźma
Bordowy centaur
Bordowy centaur
Zielony centaur
Zielony centaur
Szary centaur
Szary centaur
Banshee
Banshee
Wściekłe psisko
Wściekłe psisko
Śnieżny wilk
Śnieżny wilk
Wściekły wilk
Wściekły wilk
Posępny wilk
Posępny wilk
Mulisty blob
Mulisty blob
Piaskowy blob
Piaskowy blob
Oślizły blob
Oślizły blob
Blob wulkaniczny
Blob wulkaniczny
Krwiożerczy wampir
Krwiożerczy wampir
Podstępny wampir
Podstępny wampir
Wampir grozy
Wampir grozy
Ohydny gremlin
Ohydny gremlin
Okrutny gremlin
Okrutny gremlin
Chciwy gremlin
Chciwy gremlin
Zgniłozielony gremlin
Zgniłozielony gremlin
Szkaradny demon
Szkaradny demon
Złowrogi demon
Złowrogi demon
Odrażający demon
Odrażający demon
Rozbójnik
Rozbójnik
Rąbnięty rabuś
Rąbnięty rabuś
Zły kradziej
Zły kradziej
Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek ognisty
Bazyliszek ognisty
Mroczny obcy
Mroczny obcy
Piekielny obcy
Piekielny obcy
Toksyczny obcy
Toksyczny obcy
Jeździec mroku
Jeździec mroku
Żywiołak ognia
Żywiołak ognia
Szary gargulec
Szary gargulec
Brązowy gargulec
Brązowy gargulec
Krokodyl błotny
Krokodyl błotny
Mroźny aligator
Mroźny aligator
Aligator cienisty
Aligator cienisty
Krokodyl mulisty
Krokodyl mulisty
Biały goryl
Biały goryl
Leśny goryl
Leśny goryl
Goryl-góral
Goryl-góral
Szkielet
Szkielet
Szkielet voodoo
Szkielet voodoo
Szaman voodoo
Szaman voodoo
Szkielet-żołnierz
Szkielet-żołnierz
Szkielet-wojownik
Szkielet-wojownik
Nocna zmora
Nocna zmora
Meduza z moczar
Meduza z moczar
Meduza mroku
Meduza mroku
Słoniątko
Słoniątko
Lew
Lew
Odyniec
Odyniec
Dzik
Dzik
Żywiołak powietrza
Żywiołak powietrza
Burza piaskowa
Burza piaskowa
Rój plujek
Rój plujek
Okrutne drzewo
Okrutne drzewo
Skażone drzewo
Skażone drzewo
Zjawa
Zjawa
Glompf ognisty
Glompf ognisty
Wodny glompf
Wodny glompf
Glompf bagienny
Glompf bagienny
Świniocyklop
Świniocyklop
Cyklop piaskowy
Cyklop piaskowy
Piekielny cyklop
Piekielny cyklop
Jaskiniowy cyklop
Jaskiniowy cyklop
Ośmiornica
Ośmiornica
Don Kapiszi
Don Kapiszi
Szary dragor
Szary dragor
Parszywy drań
Parszywy drań
Zawszony korsarz
Zawszony korsarz
Hiena cmentarna
Hiena cmentarna
Czarny upiór
Czarny upiór
Upadły mnich
Upadły mnich
Kapturnik
Kapturnik
Zadanie specjalne
Smok obłędu
Smok obłędu
Dragor mrozu
Dragor mrozu
Piekielny dragor
Piekielny dragor
Olbrzymi smok
Olbrzymi smok
Jaszczurzy siepacz
Jaszczurzy siepacz
Jaszczurzy rozbójnik
Jaszczurzy rozbójnik
Górski jaszczur
Górski jaszczur
Jaszczur z bagien
Jaszczur z bagien
Istota pozaziemska
Istota pozaziemska
Przybysz z obcej planety
Przybysz z obcej planety
Przybysz z kosmosu
Przybysz z kosmosu
Mały zielony człowieczek
Mały zielony człowieczek
Smok ciemności
Smok ciemności
Wojownik Posępnego Czerepu
Wojownik Posępnego Czerepu
Jadowity smok
Jadowity smok
Bagienny dragor
Bagienny dragor
Poczwara
Poczwara
Ludojad
Ludojad
Maszyna do zabijania
Maszyna do zabijania
Rycerz Posępnego Czerepu
Rycerz Posępnego Czerepu
Książe ciemności
Książe ciemności
Okrutnie jadowity gremlin
Okrutnie jadowity gremlin
Duch wulkanu
Duch wulkanu
Piekielna bestia
Piekielna bestia
Herszt rabusiów
Herszt rabusiów
Król-jaszczur
Król-jaszczur
Kapitan korsarzy
Kapitan korsarzy
Klaun z młocikiem
Klaun z młocikiem
Cyrk Grozy
Ociemniały nożownik
Ociemniały nożownik
Cyrk Grozy
Karłowaty gnom
Karłowaty gnom
Cyrk Grozy
Dama z brodą
Dama z brodą
Cyrk Grozy
Stuknięty żongler
Stuknięty żongler
Cyrk Grozy
Syjamskie bliźnięta
Syjamskie bliźnięta
Cyrk Grozy
Żartowniś Bronek
Żartowniś Bronek
Cyrk Grozy
Człowiek-guma
Człowiek-guma
Cyrk Grozy
Madame Mystique
Madame Mystique
Cyrk Grozy
Morderczy klaun Adolfik
Morderczy klaun Adolfik
Cyrk Grozy
Potępiona dusza
Potępiona dusza
Piekło
Wściekła dusza
Wściekła dusza
Piekło
Stara dusza
Stara dusza
Piekło
Męczydusza
Męczydusza
Piekło
Zlepek potępionych dusz
Zlepek potępionych dusz
Piekło
Biczownik
Biczownik
Piekło
Piekielny ogar
Piekielny ogar
Piekło
Wódz Majnkamf
Wódz Majnkamf
Piekło
Adwokat diabła
Adwokat diabła
Piekło
BelzeBoss
BelzeBoss
Piekło
Admirał Klabaternik
Admirał Klabaternik
Mordercza rozgwiazda
Mordercza rozgwiazda
Śmiercionośna kaczuszka
Śmiercionośna kaczuszka
Terror z czeluści
Terror z czeluści
Złośliwa smarkula
Złośliwa smarkula
Król Krasnoludów Cienia
Król Krasnoludów Cienia
Niewidzialny koszmar
Niewidzialny koszmar
Alfons Biggie P.I.M.P
Alfons Biggie P.I.M.P
Hrabia
Hrabia
Gobliński mag
Gobliński mag
Dżin
Dżin
Wojownicze gnomy ninja
Wojownicze gnomy ninja
Tytan
Tytan
Mistrz skrytobójców
Mistrz skrytobójców
Truchło Czerwonego Barona
Truchło Czerwonego Barona
Hydra
Hydra
Ślepy cyklop
Ślepy cyklop
Skonan Barbarzyńca
Skonan Barbarzyńca
Cerber
Cerber
Zombi-berserker
Zombi-berserker
TO
TO
Słodki kociaczek
Słodki kociaczek
Pancerny smok
Pancerny smok
Zad z uszami
Zad z uszami
Kreatury
Kreatury
Łopoczące dziwo
Łopoczące dziwo
Pląsający ogrzy braciszkowie
Pląsający ogrzy braciszkowie
Ungorth Bezlitosny
Ungorth Bezlitosny
Cybernetyczne zombi
Cybernetyczne zombi
Wojenny ogr wojny
Wojenny ogr wojny
Arcydemon Konfuzji
Arcydemon Konfuzji
Walkiria
Walkiria
Olbrzymia japa zakłady
Olbrzymia japa zakłady
Ping-Pong
Ping-Pong
Glutus Gigantus
Glutus Gigantus
Szara Sziwa
Szara Sziwa
Nocny Cień Mroktu
Nocny Cień Mroktu
Pancerny smok ogdnisty
Pancerny smok ogdnisty
Wilkołak
Wilkołak
Krokokopter
Krokokopter
Chwytacz Rozpruwacz
Chwytacz Rozpruwacz
Gragosz Niszczyciel
Gragosz Niszczyciel
Ragorth Mściwy
Ragorth Mściwy
Szlamo Błotniak Błotnisty
Szlamo Błotniak Błotnisty
Gruba Lucyna
Gruba Lucyna
Teściowa
Teściowa
Ponury Żniwiarz
Ponury Żniwiarz
Koszmar speca od dezynsekcji
Koszmar speca od dezynsekcji
SI
SI
Szef szefów
Szef szefów
Licho piekielne
Licho piekielne
13. piętro
Wróżek Henryk
Wróżek Henryk
13. piętro
Dymik Majciarz
Dymik Majciarz
13. piętro
Kołek van Hellsing
Kołek van Hellsing
13. piętro
KOmendant KOma
KOmendant KOma
13. piętro
Podły Liczykrupa
Podły Liczykrupa
13. piętro
Robert Marketingowiec
Robert Marketingowiec
13. piętro
Wacław Podwykonawca
Wacław Podwykonawca
13. piętro
Motu z pobijakiem
Motu z pobijakiem
13. piętro
Włodzimierz Młotowładny
Włodzimierz Młotowładny
13. piętro
Tyranka Thesi
Tyranka Thesi
13. piętro
Piekielny Peter
Piekielny Peter
13. piętro
Gruboskórny Gert
Gruboskórny Gert
13. piętro
Łżący Łgarz Leander
Łżący Łgarz Leander
13. piętro
Choleryczka Hannah
Choleryczka Hannah
13. piętro
Anioł Apokalipsy Alex
Anioł Apokalipsy Alex
13. piętro
Haker Jan
Haker Jan
13. piętro
Czteroręki Peter
Czteroręki Peter
13. piętro
Artysta znany dawniej jako Andreas
Artysta znany dawniej jako Andreas
13. piętro
Maszkaronik Marv
Maszkaronik Marv
13. piętro
Człowiek-Piernik
Człowiek-Piernik
Wieża
Zielony Dzwoneczek
Zielony Dzwoneczek
Wieża
Ołowiany Weteran
Ołowiany Weteran
Wieża
Potulny Pluszak
Potulny Pluszak
Wieża
Półcalineczka
Półcalineczka
Wieża
Wróżka Zębuszka
Wróżka Zębuszka
Wieża
Przebrzydłe Kaczątko
Przebrzydłe Kaczątko
Wieża
Upierzony Skubaniec
Upierzony Skubaniec
Wieża
Wróżka Niechrzczona
Wróżka Niechrzczona
Wieża
Kogli-Mowgli
Kogli-Mowgli
Wieża
Śpiewający Bobek
Śpiewający Bobek
Wieża
Prawica lalkarza
Prawica lalkarza
Wieża
Kot Szczerzer
Kot Szczerzer
Wieża
Żaba z pretensjami do tronu
Żaba z pretensjami do tronu
Wieża
Szpinokio
Szpinokio
Wieża
3x3 Życzenia
3x3 Życzenia
Wieża
Kot w Onucach
Kot w Onucach
Wieża
Dorotka z Kansas
Dorotka z Kansas
Wieża
Pan Wpatrzony
Pan Wpatrzony
Wieża
Zając i Jeż
Zając i Jeż
Wieża
Nils Paluch
Nils Paluch
Wieża
Pokojowo Nastawiony Duszek
Pokojowo Nastawiony Duszek
Wieża
Krwawy Kapturek
Krwawy Kapturek
Wieża
Królewna Gałka
Królewna Gałka
Wieża
Gwiazda i Dukaty
Gwiazda i Dukaty
Wieża
Dziewczę z Zapałkami
Dziewczę z Zapałkami
Wieża
Królowa Śniegu
Królowa Śniegu
Wieża
Niewychowane bachory
Niewychowane bachory
Wieża
Jagniątko i Rybeńka
Jagniątko i Rybeńka
Wieża
Don Chichot
Don Chichot
Wieża
Złodziej z Małpką
Złodziej z Małpką
Wieża
Alicje w Krainie Marów
Alicje w Krainie Marów
Wieża
Królikołak Wielkanocny
Królikołak Wielkanocny
Wieża
Piotr Pan
Piotr Pan
Wieża
Struta Królewna
Struta Królewna
Wieża
Niepoprawny Hedonista
Niepoprawny Hedonista
Wieża
Amnezja Rubljowka
Amnezja Rubljowka
Wieża
Zwierzęta Niegospodarne
Zwierzęta Niegospodarne
Wieża
Wańka Wstańka
Wańka Wstańka
Wieża
Król Brodacz
Król Brodacz
Wieża
Piaskowy Dziad
Piaskowy Dziad
Wieża
Madej
Madej
Wieża
Strach na Wróble
Strach na Wróble
Wieża
Lustereczko
Lustereczko
Wieża
Trzy Świnki
Trzy Świnki
Wieża
Szczęśliwa Gęś
Szczęśliwa Gęś
Wieża
Głupi Jajaś
Głupi Jajaś
Wieża
Baba Jaga
Baba Jaga
Wieża
Merlin
Merlin
Wieża
Romeo i Julian
Romeo i Julian
Wieża
Książe w Stroju Pastucha
Książe w Stroju Pastucha
Wieża
Robin Chudł
Robin Chudł
Wieża
Ali Baba
Ali Baba
Wieża
Król w Nowych Szatach
Król w Nowych Szatach
Wieża
Głuptasek
Głuptasek
Wieża
Jasiu i Małgonia
Jasiu i Małgonia
Wieża
Niedźwiedzia Skóra
Niedźwiedzia Skóra
Wieża
Pokahonotudonas
Pokahonotudonas
Wieża
Łopoczący Seryjny Morderca
Łopoczący Seryjny Morderca
Wieża
Kopciuch
Kopciuch
Wieża
Dzin co się Lampi
Dzin co się Lampi
Wieża
Tęczokuc
Tęczokuc
Wieża
Pani Ozimina
Pani Ozimina
Wieża
Leprykon
Leprykon
Wieża
Rozbójnik Rumcajs
Rozbójnik Rumcajs
Wieża
Ranny Lew
Ranny Lew
Wieża
Syrena Akwarela
Syrena Akwarela
Wieża
Książe jak z Bajki
Książe jak z Bajki
Wieża
B. O. Wulf
B. O. Wulf
Wieża
Piotruś Wilk
Piotruś Wilk
Wieża
Piękna Księżniczka
Piękna Księżniczka
Wieża
Nieustraszony Wędrowiec
Nieustraszony Wędrowiec
Wieża
Biało-czerwony Kapturek
Biało-czerwony Kapturek
Wieża
Przyjazny Bałwanek
Przyjazny Bałwanek
Wieża
Parsifal
Parsifal
Wieża
Braciszek Tak
Braciszek Tak
Wieża
Król Artur
Król Artur
Wieża
Arnold Konanowicz
Arnold Konanowicz
Wieża
Flecista Szczurołap
Flecista Szczurołap
Wieża
Typy z Krainy Oz
Typy z Krainy Oz
Wieża
"Mały" John
"Mały" John
Wieża
Króliczek Wielkanocny
Króliczek Wielkanocny
Wieża
Miś Miodokrad
Miś Miodokrad
Wieża
Ogromny Ogr
Ogromny Ogr
Wieża
Miś Wygodnicki
Miś Wygodnicki
Wieża
Liczyrzepa
Liczyrzepa
Wieża
Trzy Głodne Misie
Trzy Głodne Misie
Wieża
Siedmioro Zakładników
Siedmioro Zakładników
Wieża
Siedmiu Krasnali
Siedmiu Krasnali
Wieża
Wzięty Pogromca Smoków
Wzięty Pogromca Smoków
Wieża
Osioł Obfitości
Osioł Obfitości
Wieża
Liczykrupa
Liczykrupa
Wieża
Wesoły Smok
Wesoły Smok
Wieża
Jaś Straszydło
Jaś Straszydło
Wieża
Dziadzio Mróz
Dziadzio Mróz
Wieża
Wymarzona Para
Wymarzona Para
Wieża
Trzy Duchy
Trzy Duchy
Wieża
Zaspana Królewna
Zaspana Królewna
Wieża
Nanorobocia Papka
Nanorobocia Papka
Wieża
Raszplunka
Raszplunka
Wieża
Kolczasta pokraka
Kolczasta pokraka
Portal Gildii
Pokraczny kruk
Pokraczny kruk
Portal Gildii
Rozklekotane truchło
Rozklekotane truchło
Portal Gildii
Zombi z sutereny
Zombi z sutereny
Portal Gildii
Rogacz
Rogacz
Portal Gildii
Potyczak
Potyczak
Portal Gildii
Masażysta z masarni
Masażysta z masarni
Portal Gildii
Mroczna snajperka
Mroczna snajperka
Portal Gildii
Oblech lancetowaty
Oblech lancetowaty
Portal Gildii
Femme Fatariel
Femme Fatariel
Portal Gildii
Skrzydlaty demon
Skrzydlaty demon
Portal Gildii
Kocur szablołapy
Kocur szablołapy
Portal Gildii
Karaczan pustynny
Karaczan pustynny
Portal Gildii
Zamaskowana mumia
Zamaskowana mumia
Portal Gildii
Szabrownik
Szabrownik
Portal Gildii
Gremlinokot
Gremlinokot
Portal Gildii
Wąż rozpruwacz
Wąż rozpruwacz
Portal Gildii
Wyszukany oprawca
Wyszukany oprawca
Portal Gildii
Jadowity rozczłonkowywacz
Jadowity rozczłonkowywacz
Portal Gildii
Torturiel
Torturiel
Portal Gildii
Mały łachudra
Mały łachudra
Portal Gildii
Duży łachudra
Duży łachudra
Portal Gildii
Rumiana ropucha
Rumiana ropucha
Portal Gildii
BOOn demon
BOOn demon
Portal Gildii
Obły zwierz
Obły zwierz
Portal Gildii
Wariatnik
Wariatnik
Portal Gildii
Piekielny kosynier
Piekielny kosynier
Portal Gildii
Ośmionóg arachnoidalny
Ośmionóg arachnoidalny
Portal Gildii
Kapitan głębin
Kapitan głębin
Portal Gildii
Mefissimo
Mefissimo
Portal Gildii
Pokurcz
Pokurcz
Portal Gildii
Zabójcza morderczyni
Zabójcza morderczyni
Portal Gildii
Przeżuwacz-pożeracz
Przeżuwacz-pożeracz
Portal Gildii
Purpurowa Graba
Purpurowa Graba
Portal Gildii
Megabalrog
Megabalrog
Portal Gildii
Prapoległy
Prapoległy
Portal Gildii
Kowal Fantasto
Kowal Fantasto
Portal Gildii
Wielki wuj chaosu
Wielki wuj chaosu
Portal Gildii
Monstrualny majsterkowicz
Monstrualny majsterkowicz
Portal Gildii
Wariablo
Wariablo
Portal Gildii
Hoże chochło
Hoże chochło
Portal Gildii
Długorąk
Długorąk
Portal Gildii
Horror na lodzie
Horror na lodzie
Portal Gildii
Furia w furii
Furia w furii
Portal Gildii
Ubojnik
Ubojnik
Portal Gildii
Ugniatacz
Ugniatacz
Portal Gildii
Krwiożerczy baron
Krwiożerczy baron
Portal Gildii
Glista mózgowa
Glista mózgowa
Portal Gildii
Sądzący
Sądzący
Portal Gildii
Brachiaal
Brachiaal
Portal Gildii
Bestia
Bestia
Portal do piekieł
Garbaty zombi
Garbaty zombi
Portal do piekieł
Zombi syjamskie
Zombi syjamskie
Portal do piekieł
Kolczasty Pożeracz
Kolczasty Pożeracz
Portal do piekieł
Mroczny zgniatacz
Mroczny zgniatacz
Portal do piekieł
Pokraka
Pokraka
Portal do piekieł
Corpus eruptus
Corpus eruptus
Portal do piekieł
Mistrz rzeźnicki
Mistrz rzeźnicki
Portal do piekieł
Mściwa królowa Ariana
Mściwa królowa Ariana
Portal do piekieł
Kościotrupi król
Kościotrupi król
Portal do piekieł
Kapłan mrocznych rytuałów
Kapłan mrocznych rytuałów
Portal do piekieł
Pożeracz pustynny
Pożeracz pustynny
Portal do piekieł
Szwędacz
Szwędacz
Portal do piekieł
Mag szwędacz
Mag szwędacz
Portal do piekieł
Zgnilak
Zgnilak
Portal do piekieł
Twardy kamieniak
Twardy kamieniak
Portal do piekieł
Straszne straszydło
Straszne straszydło
Portal do piekieł
Krwawa Marta
Krwawa Marta
Portal do piekieł
Duży Z
Duży Z
Portal do piekieł
Zakłamany Zygfryd
Zakłamany Zygfryd
Portal do piekieł
Kolczasty zgryźliwiec
Kolczasty zgryźliwiec
Portal do piekieł
Kundel piekieł
Kundel piekieł
Portal do piekieł
Potępiony żołdak
Potępiony żołdak
Portal do piekieł
Krwawy okultysta
Krwawy okultysta
Portal do piekieł
Skrzydlaty cap
Skrzydlaty cap
Portal do piekieł
Jego Chorobliwość
Jego Chorobliwość
Portal do piekieł
Zawalidroga
Zawalidroga
Portal do piekieł
Oprawca Onufry
Oprawca Onufry
Portal do piekieł
Żarłoczny ryj
Żarłoczny ryj
Portal do piekieł
Żrący Azmo
Żrący Azmo
Portal do piekieł
Pomiot-wcześniak
Pomiot-wcześniak
Portal do piekieł
Anioł bólu
Anioł bólu
Portal do piekieł
h4xx0r
h4xx0r
Portal do piekieł
Pancerny wgryzacz
Pancerny wgryzacz
Portal do piekieł
Slender Man
Slender Man
Portal do piekieł
Rozgniatacz
Rozgniatacz
Portal do piekieł
Wstrętna wiedźma
Wstrętna wiedźma
Portal do piekieł
Upadły z głębin
Upadły z głębin
Portal do piekieł
Demon terroru
Demon terroru
Portal do piekieł
Mortimus Prime
Mortimus Prime
Portal do piekieł
Brutallo Bill
Brutallo Bill
Portal do piekieł
Zsiniały sidlarz
Zsiniały sidlarz
Portal do piekieł
Sądzący
Sądzący
Portal do piekieł
Zimny tłuścioch
Zimny tłuścioch
Portal do piekieł
Eksegzorcysta
Eksegzorcysta
Portal do piekieł
Szerzyciel moru
Szerzyciel moru
Portal do piekieł
Cień potęgi
Cień potęgi
Portal do piekieł
Rogata wiedźma
Rogata wiedźma
Portal do piekieł
Ziomek śmierci
Ziomek śmierci
Portal do piekieł
Pożeracz dusz
Pożeracz dusz
Portal do piekieł
Robert Po Pijawa
Robert Po Pijawa
Easteros
Mańkut Lennister
Mańkut Lennister
Easteros
Sutener Petyr
Sutener Petyr
Easteros
Holunder
Holunder
Easteros
Drogo Groźny
Drogo Groźny
Easteros
Ruda Ślamazarnica
Ruda Ślamazarnica
Easteros
Królowa Matka
Królowa Matka
Easteros
Pudel Miniatura
Pudel Miniatura
Easteros
Górołaz
Górołaz
Easteros
Bachor-despota Joffrey
Bachor-despota Joffrey
Easteros
Zimny Drań
Zimny Drań
Easteros
Brygitte
Brygitte
Easteros
Bałwan i Wilk Cienia
Bałwan i Wilk Cienia
Easteros
Czerwona Demonica
Czerwona Demonica
Easteros
Chłopięcy Brienne
Chłopięcy Brienne
Easteros
Wzgardliwy Ramsay
Wzgardliwy Ramsay
Easteros
Bezlicy
Bezlicy
Easteros
Złowrogi Gnom
Złowrogi Gnom
Easteros
Obrońca
Obrońca
Easteros
Niepalna
Niepalna
Easteros
Kapelusz Gadki
Kapelusz Gadki
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Kwach Agrus
Kwach Agrus
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Puszuś
Puszuś
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Arapedagog
Arapedagog
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Fałszywiusz Loczard
Fałszywiusz Loczard
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Bazyl Liszka
Bazyl Liszka
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Demoralizator
Demoralizator
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Strażnik Złotego Jaja
Strażnik Złotego Jaja
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Hurrdurrgrid
Hurrdurrgrid
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Psyriusz Bork
Psyriusz Bork
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Suworyc Snap
Suworyc Snap
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Dwójka wybrańców (no i Ron)
Dwójka wybrańców (no i Ron)
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Dyndendor
Dyndendor
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Ślizgogon
Ślizgogon
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Diabolores
Diabolores
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Irracjonalnie Irytujące Infernusy
Irracjonalnie Irytujące Infernusy
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Bestyjka Bella
Bestyjka Bella
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Lucjusz Czystokrwisty
Lucjusz Czystokrwisty
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Przyjemniacząteczniątko
Przyjemniacząteczniątko
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Sami Wiecie Kto
Sami Wiecie Kto
Uświęcona Tradycją Szkoła Magii
Ork na wilczku
Ork na wilczku
Hemorridor
Trollowe trio
Trollowe trio
Hemorridor
Król
Król
Hemorridor
Smollum
Smollum
Hemorridor
Znowu Pająki
Znowu Pająki
Hemorridor
Boss orków
Boss orków
Hemorridor
Bezog
Bezog
Hemorridor
Smoulder
Smoulder
Hemorridor
Upiorny jeźdźca... jeźdźcy?
Upiorny jeźdźca... jeźdźcy?
Hemorridor
Potwór w jeziorze
Potwór w jeziorze
Hemorridor
Valaraukar
Valaraukar
Hemorridor
Uruk Urcsi
Uruk Urcsi
Hemorridor
Wężoustny
Wężoustny
Hemorridor
Samowar Blady
Samowar Blady
Hemorridor
Pogromca słoniowatych
Pogromca słoniowatych
Hemorridor
Nieumarła armia
Nieumarła armia
Hemorridor
Szelantula
Szelantula
Hemorridor
Władca dziewiątek
Władca dziewiątek
Hemorridor
Paszcza Taurona
Paszcza Taurona
Hemorridor
Nekromancer
Nekromancer
Hemorridor
DoctorBenx
DoctorBenx
Karuzela z idolami
Zakreble
Zakreble
Karuzela z idolami
Golden Gianpy
Golden Gianpy
Karuzela z idolami
Willyrex
Willyrex
Karuzela z idolami
Alvaro845
Alvaro845
Karuzela z idolami
Paul Terra
Paul Terra
Karuzela z idolami
Spieletrend
Spieletrend
Karuzela z idolami
FattyPillow
FattyPillow
Karuzela z idolami
Gimper
Gimper
Karuzela z idolami
Unge
Unge
Karuzela z idolami
KeysJore
KeysJore
Karuzela z idolami
Aypierre
Aypierre
Karuzela z idolami
Mandzio
Mandzio
Karuzela z idolami
Boruciak
Boruciak
Karuzela z idolami
Fifqo
Fifqo
Karuzela z idolami
Zsoze
Zsoze
Karuzela z idolami
ZeboPL
ZeboPL
Karuzela z idolami
Dhalucard
Dhalucard
Karuzela z idolami
Earliboy
Earliboy
Karuzela z idolami
Skate702
Skate702
Karuzela z idolami
Hajmdal
Hajmdal
Nordyccy bogowie
Walkirie
Walkirie
Nordyccy bogowie
Hel
Hel
Nordyccy bogowie
Thor
Thor
Nordyccy bogowie
Odyn
Odyn
Nordyccy bogowie
Loki
Loki
Nordyccy bogowie
Ymir
Ymir
Nordyccy bogowie
Wąż Midgardu
Wąż Midgardu
Nordyccy bogowie
Fenrir
Fenrir
Nordyccy bogowie
Surtr
Surtr
Nordyccy bogowie
Śpiewające syreny
Śpiewające syreny
Góra Olimp
Cyklop Polifem
Cyklop Polifem
Góra Olimp
Cerber
Cerber
Góra Olimp
Meduza
Meduza
Góra Olimp
Atena
Atena
Góra Olimp
Herkules
Herkules
Góra Olimp
Ares
Ares
Góra Olimp
Posejdon
Posejdon
Góra Olimp
Hades
Hades
Góra Olimp
Zeus
Zeus
Góra Olimp
Roztańczony Grzyb
Roztańczony Grzyb
Karczma mrocznych sobowtórów
Opuszczony Wartownik
Opuszczony Wartownik
Karczma mrocznych sobowtórów
Krytyczny Karczmarz
Krytyczny Karczmarz
Karczma mrocznych sobowtórów
Obłudny Oszust
Obłudny Oszust
Karczma mrocznych sobowtórów
Kłopotliwy Kowal
Kłopotliwy Kowal
Karczma mrocznych sobowtórów
Wredna wiedźma
Wredna wiedźma
Karczma mrocznych sobowtórów
Haniebny handlarz
Haniebny handlarz
Karczma mrocznych sobowtórów
Apodyktyczny Abawuwu
Apodyktyczny Abawuwu
Karczma mrocznych sobowtórów
Czachorozbijacz Shakes
Czachorozbijacz Shakes
Karczma mrocznych sobowtórów
Fenomenalny Fidget
Fenomenalny Fidget
Karczma mrocznych sobowtórów