U kowala możemy ulepszyć nasz ekwipunek poprzez umieszczanie klejnotów, ulepszanie statystyk czy zmianę run.

Kowal

Jak odblokować kowala?

Dostęp do kowala dostajemy po osiągnięciu 90 poziomu. Aby do niego wejść należy kliknąć na Ukrytą Głownię lub dwukrotnie kliknąć przycisk Zbrojowni.

Klejnoty

Kowal może dodać miejsce na klejnot do przedmiotu co kosztuje nas pewną ilość metalu oraz tajemniczych odłamków (kryształów) lub 25 Grzybki. Jeśli chcemy wyciągnąć klejnot z przedmiotu to również mamy taką możliwość, jednak takie działanie niszczy przedmiot z którego wyciągamy klejnot.

Rozmontowanie przedmiotu

Rozmontowanie to dobra opcja na pozbycie się zbędnych przedmiotów a przy tym pozyskanie pewnej ilości metalu i/lub tajemniczych odłamków (kryształów). Jest to główne źródło tych surowców, poza tym możemy je zdobyć u Hazardzisty a także u Dr Abawuwu. Dziennie możemy rozmontować 5 przedmiotów z tą różnicą, że broń liczy się jako 2 przedmioty.

Ulepszenie cechy

Ulepszenie cechy polega na wzmocnieniu statystyk danego przedmiotu o pewnien procent. Możemy dokonywać tego ulepszenia wielokrotnie przez co statystyki będą zwiększane w większym stopniu, lecz każde kolejne ulepszenie kosztuje coraz więcej metalu oraz tajemniczych odłamków. Na koszt ulepszenia cechy przedmiotu ma także wpływ jego ogólna wartość.

Zamiana run

Dzięki tej opcji mamy możliwość wymiany run pomiędzy dwoma przedmiotami, co jest bardzo przydatne gdy dostaniemy przedmiot z runą której potrzebujemy, lecz słabymi statystykami. Zamiana run kosztuje 20 Grzybek .

Zmiana wyglądu

U kowala możemy też zmienić wygląd artefaktów, jest to ciekawa opcja gdy chcemy dopasować wizualnie elementy ekwipunku. Opcja ta jest całkiem przydatna podczas wykonywania jednego z osiągnięć. Zmiana wyglądu przedmiotu kosztuje 10 Grzybek . Warto dodać, że nie możemy zmienić wyglądu przedmiotu na taki którego nie mamy w klaserze.