Walentynki już wkrótce, a z tej okazji w Shakes & Fidget zostało zorganizowane wyzwanie "Walcz o miłość" w którym udział bierze ponad 20 twórców/influencerów, natomiast widzowie będą mieli szansę na wygranie 3000 grzybków!

Wyzwanie Walentynkowe Walcz o miłość

Na czym polega to wyzwanie?

W weekend wasi ulubieni twórcy stoczą 50 zwykłych walk na arenie (na wybranym przez siebie serwerze), a zadaniem widzów jest odgadnięcie ile walk z 50 uda się wygrać. Osoby które poprawnie wytypują ilośc wygranych walk będą miały szansę wygrać aż 3000 grzybków!

Jak wytypować wynik?

Aby zapisać się do głosowania należy przejść na stronę wyzwania, i wybrać z listy swojego ulubionego influencera, wybrać ilość zwycięstw a także wpisać swój nick oraz e-mail kontaktowy. Zapisy są otwarte do piątku (11.02) do godziny 14:00 CET. Nagroda 3000 grzybków jest przewidziana dla widzów każdego twórcy, jednak widzowie mogą zagłosować tylko na jednego twórcę. Jeśli poprawnie wytypujecie ilość zwycięstw dla danego twórcy możecie otrzymać 3000 grzybków, jednak jest pewien wyjątek. W przypadku gdy więcej niż 1 osoba wytypuje poprawny wynik wtedy zwycięzca nagrody - 3 000 grzybków - zostanie wylosowany spośród osób które wytypowały poprawnie ilość wygranych. Walki twórców odbędą się w ciągu weekendu na ich kanałach w formie streamów bądź filmów do niedzieli włącznie, zatem śledźcie ich kanały i social media.

Powodzenia!