Już dzisiaj o godzinie 16:00 otworzy się specjalny loch w którym razem z gildią będziecie mogli walczyć z potworami i zbierać cenne nagrody, a dla najlepszych gildii przewidziane są unikalne nagrody! Szczegóły i wszystkie informacje dotyczące wydarzenia poniżej.

Hellevator - nowe wydarzenie gildii

Główne informacje

Hellevator "Lust and Anger" to winda, która wjeżdża bezpośrednio w głąb podziemi. Walcz z 500 wrogami o rosnącej sile i wspinaj się w rankingach ze swoją gildią.
Hellevator trwa przez: 10 dni
Wymagany poziom: 10+

Każda walka kosztuje kartę-klucz. Co 30 minut otrzymasz nową kartę-klucz. Jeśli nie masz żadnej pod ręką, możesz również użyć grzyba.
Co 24 godziny Hellevator jest resetowany o 20 pięter, co pozwala ponownie pokonać wrogów na tych piętrach.

Za każdego pokonanego wroga oprócz zwykłego łupu otrzymujesz cenne Piekielne Żetony. Są one dodawane do żetonów członków twojej gildii.
Pod koniec wydarzenia wszystkie uczestniczące gildie zostaną nagrodzone na podstawie zdobytych Piekielnych Żetonów.

Karty-klucze

Każda walka kosztuje jedną kartę-klucz. Co 30 minut generowana jest nowa karta-klucz. Jeśli zebrałeś maksymalnie 15 kart-kluczy, więcej nie zostanie wygenerowanych. Nie zapomnij używać ich regularnie! Jeśli nie masz pod ręką karty-klucz, możesz również zapłacić grzybem, aby rzucić się w bitwę. Jeśli znajdziesz klucze w innym miejscu, zawsze zmieszczą się w Twojej kieszeni.

Piekielne Żetony

Za każdego pokonanego wroga w Hellevatorze, oprócz zwykłych łupów, otrzymujesz cenne Piekielne Żetony. Liczba Piekielnych Żetonów, które otrzymasz za walkę, zależy od danego piętra Hellevatora.
Twoje Piekielne Żetony są dodawane do tych należących do członków twojej gildii, a na koniec wydarzenia wszystkie uczestniczące gildie zostaną nagrodzone na podstawie zdobytych Piekielnych Żetonów.

Zmiana gildii

Jeśli opuścisz swoją gildię podczas wydarzenia, zabierzesz ze sobą Piekielne Żetony i będziesz mógł dołączyć do nowej gildii w dowolnym momencie.
Stracisz jednak 5% swoich Piekielnych Żetonów. Możesz kontynuować walkę w Hellevatorze i zbierać Piekielne Żetony, ale Twoje Piekielne Żetony nie zostaną dodane do tych z Twojej nowej gildii przez 24 godziny.

Jeśli zostaniesz wyrzucony z gildii, nie stracisz żadnych Piekielnych Żetonów. Twoje Piekielne Żetony zostaną dodane do tych z twojej nowej gildii po 12 godzinach.

Walka w Hellevatorze

Podczas walki w Hellevatorze możecie zdobyć cenne nagrody takie jak złoto, grzyby, surowce czy owoce. Klikając tutaj możecie sprawdzić jakie nagrody czekają na was na poszczególnych piętrach. Jest to pomocne przy planowaniu kolejnych ataków.

Nagrody

Po zamknięciu Hellevatora wszyscy członkowie gildii, którzy brali w nim udział, otrzymają nagrodę.
Zależy to od rangi Hellevatora twojej gildii na danym serwerze i skaluje się wraz z twoim poziomem. W dowolnym momencie możesz sprawdzić rangę swojej gildii w Hellevator w rankingach gildii.

Nagrodę możesz odebrać do 7 dni po zamknięciu Hellevatora. Nie ma znaczenia, kiedy odbierzesz nagrodę. Jest ona ustalana po zamknięciu.

Trzy gildie z największą liczbą Hell Tokenów na danym serwerze otrzymają również bardzo specjalne tło profilu na następne 60 dni (czas działania rozpoczyna się wraz z zamknięciem Hellevatora)

Bonusowy kod dla wszystkich

Dodatkowo z okazji eventu zostały przygotowane specjalne kody, działające na każdym serwerze. Jeden z nich to N3utr4L_Hellevator, i daje on następujące nagrody:

  • 25 kart-kluczy do Hellevatora
  • 100 klepsydr
  • Eliksir żywotności

Kod możecie wykorzystać standardowo udając się do handlarza grzybów i klikając "GRATIS", jednak możecie go użyć dopiero po rozpoczęciu swojegu udziału w Hellevatorze.

Źrodło: https://forum-int.sfgame.net/forum/game-support/faq/111939-hellevator-info